Informace

Na této stránce najdete novinky z naší firmy jako třeba naše projekty, na kterých děláme nebo které jsme dokončili.


Obklad zábradlí na novém bytovém domě RoSa v Liberci
Rekonstrukce střechy TUL a střechy tělocvičny TUL

Rekonstrukce střech na budovách všech možných druhů je naše specializace. Mezi větší projekty poslední doby patří určitě rekonstrukce střechy Technické univerzity Liberec a přilehlé tělocvičny.

Rekonstrukce střechy TUL:

Rekonstrukce střechy tělocvičny TUL:


Dokončení Spolkového komunitního centra ve Vratislavicích nad Nisou

Na tomto krásném projektu jsme měli tu čest ukázat svoje klempířské dovednosti. Komunitní centrum je opravdu parádní! Součástí tohoto projektu je mateřské centrum, společenský sál, nová knihovna a čítárna. Tak až budete mít cestu do Liberce do Vratislavic, zastavte se pokochat.


Rekonstrukce Liebiegova zámečku

Jsme rádi, že se můžeme podílet na rekonstrukci Liebiegova zámečku v Liberci. Tato novorenesanční vila Johanna Liebiega je známá spíše jako galerie. Letos začala stavební obnova tohoto nevyužívaného paláce. Jde o kompletní rekonstrukci budovy a jejich přilehlých zahrad, budova bude nově sloužit jako místo pro mezigenerační setkávání. Opravy paláce zkombinují původní historické prvky s těmi moderními.

My se samozřejmě věnujeme střeše a její obnově:


V roce 2020 jsme realizovali spoustu skvělých projektů, které nám dělali radost. S našimi klienty a obchodními partnery se těšíme na další parádní realizace v roce 2021!Ocenění v soutěži ART OF ZINC

S radostí a hrdostí oznamujeme, že námi realizovaný objekt Věžový vodojem, Ohrazenice u Turnova, získal v soutěži ART OF ZINC speciální ocenění Mimořádný objekt roku. Za cenu moc děkujeme!

Fotografie vodojemu najdete níže na této stránce. A zde je ocenění:


Rekonstrukce areálu ve Cvikově

Na začátku roku 2020 jsme se pustili do rekonstrukce areálu bývalého Grafostroje ve Cvikově. Tato budova prochází nyní kompletní obnovou a bude zde sídlit firma SANS SOUCI, s.r.o., která se věnuje výrobě svítidel a lustrů.

Střešní skladba je z trapézového plechu, horní vrstva je fólie. Takováto střecha by měla vydržet sloužit spousty roků!Výroba vodojemu v Ohrazenicích u Turnova

Pro novou "dominantu" Českého ráje - vodojem ve tvaru fotbalového poháru FIFA - jsme zajišťovali oplechování. Použili jsme šablony Rheizink. Podívejte se na fotky z oplechovávání, které se provádělo na zemi. Poté kouli na ocelový stojan vyzdvihl jeřáb.

O této zajímavé akci se také psalo na populárních internetových denících. Na článek se můžete podívat zda: https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/vodojem-cesky-rad-fotbalovy-pohar-turnov-ohrazenice.A190606_160843_liberec-zpravy_jape

Fotky ze slavnostního otevření:


Fotky z oplechování:Rekonstrukce střechy liberecké psychiatrie

Podíleli jsme se na kompletní rekonstrukci střechy liberecké psychiatrie. Krytina je od společnosti Capacco, která je výjimečná nejen díky svojí nízké hmotnosti (díky tomu není třeba zesilovat krov), ale i proto, že je ze 100% recyklovaného plastu. A zároveň krásně vypadá. :-)

Zde pro vás máme pár fotek z rekonstrukce:


Terasa a fasádní obklad na Domě seniorů

Dokončili jsme terasu a fasádní obklad v Libereckém Domě seniorů. Obklady a terasa je ze sibiřského modřínu a fasádní obklad je z moderního, funkčního a zároveň krásného materiálu od DEKMETAL. Podívejte se na fotky!
Dokončení fasády na hotelu Olympia ve Špindlerově Mlýně

Jako jednu z prvních dokončených zakázek v roce 2018 bychom vám chtěli ukázat obklad fasády ze západního červeného cedru na objektu Hotel Olympia ve Špindlerově Mlýně. Podívejte se na fotky dokončené fasády a případně se podívejte na více informací a další reference na stránku "Fasády".
Ocenění za nejlepší historickou fasádu

V roce 2016 jsme u vily v Klášterní ulici v Liberci prováděli rekonstrukci historické fasády. Naše firma díky této práci získala ocenění od firmy H-color, která se specializuje právě na historické fasády.
Více informací o tom, jak můžeme pomoci s fasádou i Vám, najdete na stránce "Fasády".
 
Dokončení výstavby Saunia Liberec

Na začátku září jsme dokončili výstavbu nového saunového studia v OC Forum v Liberci.
Při stavbě a obkládání jsme použili několik druhů materiálů. Na mozaikovém obkladu je červený západní cedr a například na palubkovém obkladu je klasický český cedr.
Pokud se rádi saunujete, určitě se doražte do "světa saun v Liberci" podívat. Nejen třebas za teplem, ale také se podívat na naší práci - mozaiky z cedru vypadají na živo díky barevným rozdílům opravdu skvěle!