Informace

Na této stránce najdete novinky z naší firmy jako třeba naše projekty, na kterých děláme nebo které jsme dokončili.

Terasa a fasádní obklad na Domě seniorů

Dokončili jsme terasu a fasádní obklad v Libereckém Domě seniorů. Obklady a terasa je ze sibiřského modřínu a fasádní obklad je z moderního, funkčního a zároveň krásného materiálu od DEKMETAL. Podívejte se na fotky!
Dokončení fasády na hotelu Olympia ve Špindlerově Mlýně

Jako jednu z prvních dokončených zakázek v roce 2018 bychom vám chtěli ukázat obklad fasády ze západního červeného cedru na objektu Hotel Olympia ve Špindlerově Mlýně. Podívejte se na fotky dokončené fasády a případně se podívejte na více informací a další reference na stránku "Fasády".
Ocenění za nejlepší historickou fasádu

V roce 2016 jsme u vily v Klášterní ulici v Liberci prováděli rekonstrukci historické fasády. Naše firma díky této práci získala ocenění od firmy H-color, která se specializuje právě na historické fasády.
Více informací o tom, jak můžeme pomoci s fasádou i Vám, najdete na stránce "Fasády".
 
Dokončení výstavby Saunia Liberec

Na začátku září jsme dokončili výstavbu nového saunového studia v OC Forum v Liberci.
Při stavbě a obkládání jsme použili několik druhů materiálů. Na mozaikovém obkladu je červený západní cedr a například na palubkovém obkladu je klasický český cedr.
Pokud se rádi saunujete, určitě se doražte do "světa saun v Liberci" podívat. Nejen třebas za teplem, ale také se podívat na naší práci - mozaiky z cedru vypadají na živo díky barevným rozdílům opravdu skvěle!