Fasády

Pokud fasáda na vašem domě potřebuje oživit a zrenovovat nebo zrekonstruovat, dostali jste se na správnou stránku. Pomůžeme se všemi druhy fasád - pokud se pro ní rozhodujete, rádi vám pomůžeme s jejím doporučením a výběrem - aby seděla přesně na váš objekt, odpovídala vaší cenové představě a zároveň měla ty nejlepší tepelně a zvukově izolační vlastnosti.

S dřevěnou, zateplenou, štukovou nebo plechovou fasádou vám pomůžeme v Liberci, Jablonci nad Nisou, Turnově a okolí.

Podívejte se na naše reference a na informace k jednotlivým druhům fasád, které nabízíme a zařizujeme.

Dřevěné fasády

Poslední dobou dřevěné fasády zažívají "boom". Jsou velmi hezké na pohled a zároveň funčkní. Nejen, že stavbu ozdobí přírodním vzhledem dřeva, ale umožňují stěnám i potřebné provětrávání a přitom je chrání před povětrnostními vlivy.

Naše společnost nabízí na obklady ty nejkvalitnější dřevěné materiály. Fasádní obklady z exotického dřeva jsou i bez ošetření ochrannými nátěry vysoce odolné proti povětrnostním vlivům (vítr, déšť, mráz či UV záření) a odolají i dřevokaznému hmyzu a mikroorganizmům, plísni či hnilobě. Jejich životnost může být i v desítkách let.

Hlavní výhody dřevěných fasád:

 • Moderní a přírodní vzhled
 • U exotických dřev je dlouhá životnost i bez ochraných nátěřů
 • Zajišťují odvod přebytečné vlhkosti ve venkovních stěnách
 • Zvyšují tepelnou izolaci domu
 • V zimě snižují náklady na vytápění
 • V létě udržují v domě chladnější klima

Pokud máte fasádu například z klasického smrku, je potřeba za 3 - 5 let provádět ochranné nátěry. Využijte naše bohaté zkušenosti s dřevěnými fasádami a kontaktujte nás.


Zateplené fasády

Investice do zateplení fasády rodinného nebo bytového domu se vyplatí a v čase vrátí. Pokud ovšem zvolíte kvalitního partnera, který má s výběrem, přípravou a montáží zateplených fasád zkušenosti. Jinak tato investice do budoucna nemusí dopadnout. 

My provádíme zateplování fasád v systému BAUMIT a TERANOVA. To jsou léty prověřené značky a v kombinaci s našimi zkušenostmi se investice do zateplení skutečně vyplatí!

Kontaktujte nás, pokud potřebujete poradit nebo přímo sháníte někoho, kdo vám v Liberci, Jablonci nebo Turnově pomůže se zateplením vašeho rodinného domu nebo objektu.


Štukové fasády

Tyto fasády se nacházejí na starších domech. Jednou za čas je vhodné tuto fasádu opravit a obnovit. Přínos štukové fasády je hlavně estetický. Pokud máte historickou štukovou fasádu a jsou na ní štukové výzdoby, pomůžeme i s jejich rekonstrukcí a vizuálním oživením. 

Pokud v tomto oboru máte speciální přání (oprava historické fasády, vytvoření nebo oprava umělecké fasády, ...) ,obraťte se na nás a společně vymyslíme řešení!


Plechové fasády

Plechové fasády jsou výborné jak z funkčního, tak estetického hlediska. Naše společnost vám pomůže s výběrem té nejvhodnější pro váš objekt. Materiálů, dekorů a barev je opravdu velká spousta a každý si vybere. Během instalace fasády můžeme umístit také širokou paletu doplňků - například lemování rohů a oken.

Velkou výhodou oproti ostatním typů fasád je zcela suchá montáž systému.

Nejčastěji používané materiály:

 • Pozinkovaný plech
 • Titanzinkový plech
 • Měděný plech
 • Hliníkové plechy
 • Odvětrávané fasády v systému DEKMETAL

Váš objekt můžeme vylepšit pomocí plechové fasády v Liberci, Jablonci nad Nisou, Turnově a okolí - kontaktujte nás.