top of page

NOVÁ STŘECHA

Nové střechy všech možných typů instalujeme nejčastěji na novostavby. Neustále sledujeme trendy ve světě střech a našim klientům tak dodáváme vždy nejkvalitnější materiály, které trh nabízí. Díky tomu si zajistí dlouhodobě bezproblémové bydlení.

Nová střecha

Naše zkušenosti v oblasti nových střech jsou mimořádně bohaté, přičemž více než 30% našich prací tvoří instalace na novostavby. S naším týmem odborníků jsme schopni realizovat širokou škálu typů střech, včetně:

  • Sedlových střech

  • Pultových střech

  • Mansardových střech

  • Šikmých střech

  • Plochých střech

Doba trvání projektu nové střechy se pohybuje od dvou týdnů do jednoho měsíce, přičemž využití nových konstrukcí je obzvláště rychlé. Pro zahájení práce potřebujeme pouze projektovou dokumentaci od klienta.

536-p9160066.jpg

Proč chtít novou střechu od ANEXI

zkusenosti_edited.png

Dlouholeté zkušenosti

klienti_edited.png

Vždy kvalitní práce

cesta_edited.png

Projektem vás provedeme

strecha.png

Kvalitní materiály = dlouhá životnost

407-snimek-034.jpg

Každá střecha je unikátní, a proto je obtížné stanovit přesnou cenu na rodinný dům. Avšak, při spolupráci s námi garantujeme, že každá nabídka bude založena na detailním rozpočtu. Nepřekvapujeme klienty s dodatečnými náklady, pokud není nutné provést změny.

 

A jaká je životnost nové střechy? Použité krytiny obvykle vydrží kolem 30 let a více. Zajišťujeme také pravidelné údržbové nátěry, aby byla zajištěna dlouhodobá spolehlivost a odolnost střechy.

Image by Michael Jasmund

V případě zájmu o novou střechu nás

NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

bottom of page