top of page

OPRAVA STŘECHY

Pokud se vaší střeše stane nějaká nepříjemnost, neváhejte se na nás obrátit. Rychlých řešení v případě protékající střechy je spousta - například dostatečně velká nádoba. Nebo třeba igelit a lepící páska. Tyto nouzová řešení jsou však krátkodobá a nedá se jim říkat "oprava střechy". Chcete-li mít střechu opravnou kvalitně a rychle, ozvěte se nám.

Oprava střechy

Oprava střechy je často nevyhnutelná. Například po zimním období nebo po mechanickém poškození způsobené sněhem, průtržemi mračen nebo silným větrem. Nejčastější situace, které vyžadují opravu střechy, tak zahrnují poškození způsobené tíhou sněhu, prolomení nebo stržení střechy.

 

Při opravě střechy postupujeme systematicky. Nejprve provádíme důkladnou kontrolu střechy a identifikujeme veškeré problémy. Poté navrhujeme nejvhodnější řešení, které může zahrnovat i dočasnou opravu, pokud je to nutné.

Obkládání střechy

Proč řešit opravu střechy s námi

zkusenosti_edited.png

Dlouholeté zkušenosti

klienti_edited.png

Vždy kvalitní práce

cesta_edited.png

Projektem vás provedeme

strecha.png

Kvalitní materiály = dlouhá životnost

I když některé základní opravy může zvládnout laik sám, existuje riziko, že neprofesionální zásahy mohou vést k dalším poškozením střechy a jiných konstrukčních prvků. Navíc tyto amatérské opravy často poskytují pouze dočasné řešení problému.

Spolupráce s naší firmou, Anexi, přináší řadu výhod. Nejenže máme široké odborné znalosti a zkušenosti v oblasti oprav střech, ale také jsme schopni okamžitě reagovat, když je situace opravdu akutní. S námi máte jistotu, že v případě potřeby budete mít k dispozici profesionální tým, který se postará o vaše potřeby.

Image by Michael Jasmund

V případě zájmu o opravu střechy nás

NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

bottom of page