top of page
Image by Waldemar

REKONSTRUKCE STŘECHY

Rozhodnout se pro renovaci střechy může být rozhodujícím krokem ve zajištění dlouhodobého bezpečí a spolehlivosti vašeho domova či firemního sídla. Zde se dočtete o procesu rekonstrukce, jejích výhodách a důležitých aspektech, které byste měli vzít v úvahu.

Rekonstrukce střech

 

Je-li otázkou, kdy je třeba přistoupit k rekonstrukci střechy, odpověď se liší podle individuálních potřeb. Někteří majitelé řeší tuto záležitost až v momentě, kdy se objeví zjevné problémy, zatímco jiní volí preventivní přístup a rekonstrukci plánují s předstihem. Důležitým faktorem je také znalost životnosti použité krytiny.

Proces rekonstrukce střechy obvykle zahrnuje kompletní odstranění starého materiálu a následné pokládání nového. Samotná doba trvání této práce závisí na složitosti a rozsahu střechy.

528-janov-rd-106.jpg

Proč rekonstruovat střechu s námi

zkusenosti_edited.png

Dlouholeté zkušenosti

klienti_edited.png

Vždy kvalitní práce

cesta_edited.png

Projektem vás provedeme

strecha.png

Kvalitní materiály = dlouhá životnost

433-hnizdo-small-1.jpg

Při zvažování možnosti vlastního provedení rekonstrukce je nutné si uvědomit, že tato práce vyžaduje odborné znalosti a dovednosti.

 

Vzhledem k tomu, že rekonstrukce střechy je náročný proces, je doporučeno svěřit ji do rukou profesionálů. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci střechy s naší firmou, získáte záruku kvality a znalostí materiálů, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost vaší střechy.

 

Naše služby zahrnují také servis a péči o vaši střechu i po dokončení práce, což vám přináší klid a jistotu. Navíc, v případě potřeby můžeme řešit i izolaci střechy, a to buď z vrchní či spodní strany, v závislosti na konkrétní situaci.

Image by Michael Jasmund

V případě zájmu o rekonstrukci střechy nás

NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

bottom of page