top of page

ZATEPLENÍ STŘECHY

Zateplení střechy je důležitým krokem k dosažení energetické účinnosti a komfortu vašeho domova. Tato investice má řadu výhod, včetně snížení energetických nákladů, zvýšení tepelné pohody v interiéru a ochrany střešní konstrukce před vnějšími vlivy. Zateplení střechy je vhodné pro většinu typů domů, včetně rodinných domů, bytových domů, chat a chalup. Nezáleží na tom, zda se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci stávajícího objektu. 

Zateplení střech

 

Proces zateplení střechy zahrnuje několik kroků. Nejprve se provede důkladná kontrola stávajícího stavu střechy a určení nejvhodnějšího zateplovacího systému. Poté se provede demontáž stávajícího krytí a případné opravy poškozených částí střešní konstrukce. Následuje instalace tepelné izolace a nového střešního krytu, který může být vybrán z různých materiálů v závislosti na preferencích a potřebách. Nakonec se provede kontrola a úprava okolních detailů, jako jsou okapy a komíny.

V případě, že zvažujete zateplení střechy, neváhejte se na nás obrátit. Zodpovíme vaše dotazy, představíme kvalitní materiály, se kterými pracujeme a dodáme cenovou nabídku. Na zateplení střechy je také možné získat dotace - zeptejte se nás.

Přepínání střech
Image by Michael Jasmund

V případě zájmu o zateplení střechy nás

NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

bottom of page